MonaDecu

MonaDecu

środa, 18 lipca 2012

Zegar za biżuterię

Dziś chcę Wam pokazać jakiej dokonałam wymiany. To moja pierwsza udana "transakcja" w życiu.
 Atina zachwyciła się moim ostatnim zegarem i zaproponowała, abym zrobiła podobny dla niej. W zamian przysłała  mi Indiańską biżuterię, obsypała też smakołykami, ale nie zdążyłam ich  sfotografować, bo je zjadłam, wstyd ! Ale mam wiele wad, łakomstwo to jedna z nich.
To bardzo miłe, że mogłam dać coś od siebie, mam nadzieję,że Atina będzie zadowolona. Wiem ile pracy włożyłam w rzeczy dla mnie i bardzo to szanuję, zobaczcie same jakie wszystko jest piękne i oryginalne (mowa o biżuterii). 
Na blogu Atiny zobaczycie wiele pięknych rzeczy, mnie bardzo pasjonuje kultura Indiańska i u niej ją zobaczyłam. I tak każdy dzień zaczynam od kawy z Atiną ( to znaczy z jej stronką).
Kawę pijam sama, ale dlatego bym mogła w spokoju odwiedzać każdą z Was.To talizman na szczęście !!!!
A to zegar ode mnie

Moja kochana Kicia chciała wygryźć jedną z cyferek


Potem zabrała się za wskazówki.


A to zegary z tej serii, Atiny i mój. 
Leonce zdecydowanie spodobał się Atiny.


4 komentarze:

 1. Zegar jest przepiękny, ale i biżuteria robi wrażenie:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Iza potwierdzam, zegar jest przecudny i jak tylko uporam się z remontem zawiśnie w honorowym miejscu, muszę przyznać że pięknie eksponujesz i fotografujesz rzeczy, mnie tak ładnie nie wyszło, może dlatego też, że się spieszyłam żeby jednak dziś pokazać nasze dzieła. Pozdrawiam Cię gorąco i mam nadzieje do następnej wymianki hihi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne cuda wysłałaś Anitko ten zestaw jest uroczy a zegar od ciebie Iza przesłany jest równie cudowny.No proszę i to dodatkowo wzbogacony buziakiem kici .Piekne prezenty sobie przygotowałyście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ piękna wymianka :) biżu świetne cudne na lato a zegar no cóż ... genialny :)pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń