MonaDecu

MonaDecu

sobota, 21 lipca 2012

Niespodzianka i nowa miłość RUFUS

Ostatnio mam wiele miłych niespodzianek.Nigdy nie przypuszczałabym, że internet dostarczy mi tyle radości i będzie miejscem, gdzie znajdę pokrewną duszę. 
Czasami zdarzają się gorsze dni, każda z nas takie ma, może to wtedy, gdy nie świeci słońce, albo wtedy gdy deszcz jest za smutny. W taki właśnie podły dzień trafiłam do Hanki i całe szczęście, bo po paru mailach zrobiło się lepiej.
 Ale to nie wszystko, po paru dniach zapukał do moich drzwi kurier z paczką, a w niej coś na otarcie łez i coś do przytulania. I to nie była jakaś planowana wymianka, to była niespodzianka. Nie pamiętam kiedy dostałam prezent, tak bez okazji (bo ciastko, które dostaję codziennie od mojego faceta się nie liczy). Cieszyłam się jak małe dziecko i przez moment nim byłam, cudowne uczucie. 
W Hani cudowne jest to, że przejęła się losem zupełnie obcej osoby, nigdy się nie widziałyśmy, nie słyszałyśmy naszego głosu, po prostu Panie X. Może świat nie jest do końca taki zły.
A teraz zobaczcie co od niej dostałam.


Oczywiście moje kotki były bardzo zainteresowane.


Wszystko było pięknie zapakowane.


Leonka zapakowała się w folię i była szczęśliwa.


A to cała przesyłka !


Świetna praca, spękania super.A to popis zdolności jakie posiada Hania.A to jest RUFUS, jest mięciutki i bardzo milutki. Dostał honorowe miejsce w łóżku, obok mojej brzydszej połowy.


Przytulam pluszaka w każdej wolnej chwili, tak jak zaleciła Hania.
Kicia pokochała Rufuska.2 komentarze:

  1. Zazdroszczę Ci tego Rufusa, ale ja znam osobiście Hanke -Anie i wiem że właśnie to jest cała Hanka. Przemiła osóbka i bardzo szybko nawiązała się między nami nić porozumienia. Nie dziwi mnie więc jej spontaniczność i wrażliwość. A swoją drogą piękne prezenty dostałaś kochana. Pozdrówka i przytulam jeżeli jeszcze masz gorsze dni a jak nie to tez przytulam :):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny prezent,a Rufus przesłodki, pewnie miło się do niego przytulać, pozdrawiam serdecznie:))))

    OdpowiedzUsuń