MonaDecu

MonaDecu

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Buteleczka w woreczku i ANIOŁEK

  Malutka biała buteleczka z motywem korony i woreczek do kompletu, to moje ostatnie "dzieło". Aniołeczka zobaczycie później.


A to jest ANIOŁEK................... z duszą diabła 
Taka mała istota, miniaturowa niemalże, ma rozmiary pół rocznego kociaka, a ma w sobie wielką łobuzerską duszę, jak lwica. 

 Takie niewinne spojrzenie, brak skrzydełek.


 A zobaczcie co zrobiła z kartonem serwetek, moją kolekcją.


Nie muszę tłumaczyć czym dla mnie są serwetki, zdobywane w pocie czoła, kolekcjonowane jak cenne dokumenty, A tu przez jedną noc, takie zniszczenia :-(
Biedaczka była niewyspana cały dzień. 


Ale nie gniewałam się długo, bo jak nie kochać tak uroczego stworzonka ?

Dziękuję, że do mnie zaglądacie i jesteście takie miłe. Każde ciepłe słowo jest dla mnie bardzo ważne. Słowa krytyki przyjmę z honorem, pewno rycząc, ale z honorem.

4 komentarze:

 1. Hola Mona, very nice work, I like so the bottle.
  And your cat is very playful... uffff

  Cecilia

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj piękny zestaw stworzyłaś ,buteleczka z rodu królewska. Woreczek idealnie pasuje do niej.Super. A co do tego pięknego Aniołka z różkami jak sie tu na niego gniewać. No jak. Bardzo cie proszę przeslij mi na emaila swój adresik poślę ci kilka serwetek dziewcze kochane na pocieszenie bo mam ich wiele i bardzo chętnie się z Tobą podzielę. Pozdrawiam cie serdecznie.(wiki0877@onet.eu)

  OdpowiedzUsuń
 3. woreczek jak dla mnie bije wszystko na głowę:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zestaw naprawdę uroczy:)
  a spustoszenia w serwetkach-no nie wiem czy by mi cierpliwości do kociaka starczyło... ale co można zrobić... tylko wybaczyć pupilowi:)

  OdpowiedzUsuń