MonaDecu

MonaDecu

sobota, 18 sierpnia 2012

Tajemnicza Pokrewna Dusza

Dziś chcę Wam pokazać butelkę, którą zrobiłam dla mojej Pokrewnej Duszy. Dawno obiecywałam jej coś z moich prac, a że butelki wychodzą mi najlepiej, dostanie jedną z nich.
Chciałam, aby nie była to taka zwykła, codzienna butelka, bo osoba dla której ją zrobiłam jest niezwykłą osobą. Mogę jej się wyżalić, gdy jest mi źle i zawsze znajdzie czas na moje stękania. 
Moja praca jest delikatna i troszkę romantyczna, miała wyrażać pozytywne emocje i spokój. Bo takie uczucia  dostaję od mojej Pokrewnej Duszy, pomimo, że jest ona osobą pełną życia i bardzo energiczną. 
Nie przedstawiam Wam jej z imienia, bo chcę by moje słowa były dla niej niespodzianką. I gdy dostanie ten prezencik będzie wiedziała, że o niej pisałam. 
A może już wie??????????????????????


Wiele z Was powinnam obdarować taką butelką w podziękowaniu za to, że jesteście i znajdujecie  dla mnie czas. Dziękuję.

16 komentarzy:

 1. Prześliczna, cieniowania zawsze wychodzą Ci tak naturalnie. Miło popatrzeć, jak komuś wychodzą butelki, moje są średnie, delikatnie mówiąc.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię Twoje prace, ta jest prześliczna:)))moje klimaty, pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna butelka , taka subtelna i delikatna :) zachwycająca :)
  ps. zdradzisz tajemnicę gdzie można takie cudne obrazki zdobyć ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna buteleczka! Taka łagodna i delikatna... Jak miód na serce ;-) Ciekawa jestem do kogo trafiła...

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowicie piękna :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. !!! ale cudo!<3 przecież to jest piękne!!<3
  ile coś takiego kosztuje????

  obserwuję!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj Aniołku piękna ta buteleczka ,i ten obrazeczek cudne.Kiedyś myślałam ,że najbardziej to cieniowanie jest najmocniejszą Twoją stroną ale muszę to powiedzieć ,że masz niesamowitą zdolność do dobierania motywów do przedmiotów ,dobieraniu kolorów i w najmniejszym drobiażdżku wychodzi ci to jak zawsze ŚWIETNIE."Chyba już wie:))))))))"

  OdpowiedzUsuń
 8. Moi kochani muszę sprostować komentarz wcześniejszy .Otóż butelka którą widzicie na tych zdjęciach nie jest ani piękna, ani nawet ładna .Pewno się zastanawiacie dlaczego to piszę ? Już wyjaśniam:Właśnie otrzymałam w prezencie od Izy tę butelkę i wierzcie mi że te zdjęcia nawet w 50 % nie oddają uroku tej butelki. Ona jest .........nie ma takiego słowa ,które mogłoby ją określić w pozytywnym oczywiście znaczeniu. Dziękuję Aniołku mój kochany za wspaniały prezent jakim mnie obdarowałaś.Jestem prawdziwie zaszczycona ,że zostałam jedną z posiadaczek Twoich prac.Przesyłam buuuuuziakiiiiii:)))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie z jej bloga trafiłam do Ciebie i nie żałuję, a Wam zazdroszczę tej przyjaźni. Może i ja kiedyś taką odnajdę :) Butelka jest śliczna jak i wszystko co jej przekazałaś :)
  Pozdrawiam i życzę wielu twórczych chwil i aby wasza przyjaźń nie zaginęła lecz rozwijała się dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też trafiłam od Ani :) Po pierwsze zostaję i obserwuję, po drugie lecę oglądać od początku ! Zazdroszczę Wam takiej blogowej przyjaźni (ale pozytywnie zazdroszczę). Gdybyś chciała mnie odwiedzić przy okazji - zapraszam do Leniuszkowa :) Butelka jest prześliczna !

  OdpowiedzUsuń
 11. Dzięki Hani trafiłam na Twój blog. Podziwiam Twoje prace i pozostaję pod ogromnym wrażeniem! Miło czytać takie posty, że dzięki pomocy techniki ludzie znajdują przyjaciół i pokrewne dusze na razie wirtualnie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń